Vesti iz kluba

Mlađi pioniri bolji od Zemuna, sledi odlučujući meč za prolaz u kvalitetnu ligu

Mlađi pioniri KK Flash revanširali su se ekipi KK Zemun Fitofarmacija za poraz iz prvog dela takmičenja. U prvom meču protivnik je slavio sa 41:44, da bi u ovom meču KK Flash bio bolji rezultatom 21:34.

Ekipa koju sa klupe predvodi trener Lazar Jovičić ozbiljno je shvatila rezultatski značaj ove utakmice, pa je od prve sekunde meča krenula žestoko i sa dobrom odbranom i pravim rešenjima u napadu stigla do veoma bitne pobede.

Najbitniji meč ove sezone odigraće ovog vikenda na domaćem terenu protiv ekipe KK Mladost. Pobeda protiv ekipe Mladosti vodi naše momke u kvalitetnu ligu Beograda, što bi bio fantastičan uspeh ove generacije.

Meč se igra u nedelju 16. decembra od 14:50h u sali XII Beogradske gimnazije.

14 Dec 2018
  • Selekcija 2006